XXV Jubileuszowa Parafiada Archidiecezji Warszawskiej

Miejsce: Obiekty Sportowe "Znicz" PRUSZKÓW
Parafiada odbędzie się w sobotę 28 maja na obiektach sportowych "Znicz" w Pruszkowie

XXV Jubileuszowa Parafiada Archidiecezji Warszawskiej rozpocznie się w sobotę 28 maja o godz. 9:30.

W programie Finały Piłkarskiej Ligi Ministranckiej, różnorodne dyscypliny sportowe dla drużyn oraz zawodników indywidualnych, konkurs wiedzy liturgicznej, wiele ciekawych występów, warsztatów, pokazów, zabaw i spotkań z wyjątkowymi gośćmi, m.in. żonglerka mistrza świata we freestyle’u, pokazy i całodzienne warsztaty, pokaz iluzji i kuglarstwa, pokazy szczudlarzy i żonglerów, warsztaty umiejętności cyrkowych, bańkowy happening, planszomania- maraton gier planszowych znanej firmy Granna z możliwością zakupu w atrakcyjnych cenach i wiele innych ciekawych niespodzianek.

Zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku wraz z rodzinami i bliskimi. Zapraszamy też Siostry i Braci z Ukrainy do wspólnej zabawy i integracji. Zapewniamy wspaniały klimat, moc wrażeń i mnóstwo cennych nagród. Dla rodzin borykających się z trudnościami wychowawczymi przewidzieliśmy możliwość kontaktu z Fundacją PROPER VIA, która będzie służyć swą specjalistyczną pomocą w ciągu całego wydarzenia – informują organizatorzy.

Szczegółowe informacje, kontakty i karty zgłoszeń w parafiach Archidiecezji Warszawskiej.