Roraty w kościele akademickim św. Anny

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny
W tym roku nie zaplanowano tradycyjnych trzydniowych rekolekcji, ale od poniedziałku do piątku w dniach 30 listopada -18 grudnia duszpasterstwo akademickie św. Anny zaprasza o godz. 7:00 na msze św. roratnie z nauką.
Takich rorat jeszcze nie było! Dlaczego?
Piętnaście dni i piętnaście historii. Osiemnastu takich, którzy w swoim życiu na różne sposoby spotykali Boga… i podjęli wyzwanie, które zostało im dane.
Czy zawsze byli wierni?
Czy powiedzenie „tak” Bogu to taka łatwa sprawa?
Kogo poznamy podczas tegorocznych roratnich spotkań?
I wreszcie – jakie wyzwania staną przed nami?
Na każdy dzień (od poniedziałku do piątku, od 30.11-18.12) zapraszamy do dołączenia do naszego adwentowego challenge’u!
🕯 Zapraszamy na Msze święte roratnie z kazaniem, odprawiane od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00 w kościele św. Anny (limit wiernych: 40 osób)
🕯 Kazania roratnie będą umieszczane codziennie na naszym kanale YouTube (https://www.youtube.com/c/daswanna), więc można dołączyć na odległość
🕯 Przy wyjściu z kościoła każdego dnia otrzymacie challenge – zadanie inspirowane każdą z piętnastu historii
🕯 Zadania będą się pojawiały również na naszym fanpage’u

To jak? Challenge accepted?

Informacje również w wydarzeniu >na Facebooku