Wydarzenia: wydarzenie

Msza i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył o. prof. Janusz Zbudniewek OSPPE oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a Jasna Góra”.

Święcenia diakonatu

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W święto św. Andrzeja Apostoła 11 alumnów przyjmie święcenia diakonatu w Archidiecezji Warszawskiej z rąk kard. Kazimierza Nycza.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył ks. dr Mirosław Nowak, dyrektor Muzeum Archidiecezji Warszawskiej oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a kultura”.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył o. prof. Jacek Salij OP, a po niej wygłosi prelekcję na temat “Prymas Wyszyński a Kościół”.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył ks. dr Wojciech Bartkowicz, rektor Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, a po niej wygłosi prelekcję na temat “Prymas Wyszyński a Seminarium”.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył bp Paweł Socha, a po niej wygłosi prelekcję na temat “Prymas Wyszyński a Ziemie Odzyskane”.

26. Targi Wydawców Katolickich

Miejsce: Arkady Kubickiego
Organizator: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich

Nowa edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w dniach 15-18 kwietnia 2021 r.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

Uroczystość ku czci św. Andrzeja Boboli i rozpoczęcie peregrynacji ikony św. Ignacego Loyoli

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli

Z okazji Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego 16 maja w sanktuarium św. Andrzeja Boboli rozpocznie się peregrynacja ikony św. Ignacego Loyoli

310. Warszawska Pielgrzymka Piesza