Wydarzenia: wspólnoty

Spotkania Chóru Królowej Polski – Queen’s Choir

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Spotkania odbywają się we wtorki godz. 18.00 w sali w podziemiach kościoła (wejście od ul. Dembińskiego)

Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie “Sandał”

Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko Teatru Współczesnego).

Msza w intencji małżeństw mających trudności w poczęciu dziecka

Parafia: Warszawa. NMP Matki Miłosierdzia
Wspólnota: Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa

Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa zaprasza w każdą II niedzielę miesiąca na godz. 16.00 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza w kościele NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach w Warszawie na Mszę św. w intencji małżeństw mających trudności w poczęciu dziecka.

Otwarte spotkanie modlitewne

Parafia: Warszawa. Niepokalanego Poczęcia NMP
Wspólnota: Wspólnota Emmanuel

W trzecie wtorki miesiąca Wspólnota Emmanuel zaprasza na spotkania modlitewne w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie w godz. 19.00-20.30

Msza Św., katecheza i spotkanie rozwojowe Przystani Rozwoju

Parafia: Warszawa. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Wspólnota: Przystań Rozwoju

Comiesięczne spotkania rozpoczynamy Mszę Świętą o godz. 14.00 następnie katecheza, rozwojowe spotkania, prowadzone przez księdza Stanisława Szlassę. Jest to sposobność, aby jeszcze bardziej poznać siebie i spotkać innych.