Wydarzenia: wspólnoty

Parafia: Blizne. Objawienia Pańskiego
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy prowadzone przez Drogę Neokatechumenalną rozpoczęły się 25 stycznia i odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.

Adoracja relikwii Krzyża Świętego

Parafia: Warszawa. Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Św. Krzyż

Absolwenci Duszpasterstwa Akademickiego “Św. Krzyż” zapraszają w czwartki Wielkiego Postu na nabożeństwo adoracji relikwii Krzyża Świętego. Początek o godz. 19.30.

Parafia: Warszawa. Św. Franciszka z Asyżu
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy prowadzone przez Drogę Neokatechumenalną odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.45

Parafia: Warszawa. NMP Matki Kościoła

Katechezy prowadzone przez Drogę Neokatechumenalną rozpoczną się 25 stycznia i będą się odbywać w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

Parafia: Piaseczno. Św. Anny

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych

Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Miejsce: ONLINE
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Mimo pandemii spotkania w duszpasterstwie odbywają się w formie zdalnej. Mimo trudności, tworzymy wspólnotę, której potrzebujemy teraz, jak nigdy dotąd. Zapraszamy!

Rekolekcje akademickie

Parafia: Warszawa. Św. Dominika
Wspólnota: Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie “Studnia”

Rekolekcje pt. “Nawróć się i uwierz w końcu w Ewangelię głosi o. Lech Dorobczyński OFM

Spotkania studenckie KSM

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa
Wspólnota: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkania studenckie w drugi i czwarty wtorek miesiąca w parafii bł. Władysława z Gielniowa o godz. 19.00

Parafia: Grójec. Św. Mikołaja Biskupa

W drugi piątek miesiąca, wieczorem zapraszamy młodzież akademicką i postakademicką z Grójca i okolic na Adorację Najświętszego Sakramentu.