Wydarzenia: wspólnoty

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

Parafia: Warszawa. NMP Matki Miłosierdzia
Wspólnota: Odnowa w Duchu Świętym

Rekolekcje to cykl dziesięciu spotkań, które rozpoczną się 13 października o godz. 19:15. Katechezy poprowadzi ks. Tomasz Sadłowski.

Rekolekcje adwentowe dla studentów: “Skandale. I co dalej?”

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście
Organizator: Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO zaprasza młodzież i studentów na rekolekcje adwentowe „na dobry początek” zatytułowane: „Skandale. I co dalej?”

Katechezy Drogi Neokatechumenalnej

Parafia: Warszawa. Św. Zygmunta
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy dla dorosłych i młodzieży odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00

Katechezy Drogi Neokatechumenalnej

Parafia: Warszawa. Św. Augustyna na Muranowie
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla młodzieży i dorosłych, które odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19:30.

Katechezy dla dorosłych i młodzieży

Parafia: Warszawa. Dobrego Pasterza na Ulrychowie
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy dla dorosłych i młodzieży odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19:45.

Spotkanie z cyklu “Przystanek: Misja”

Miejsce: Księgarnia na Miodowej

W każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca między 16.00 a 18.00 w Księgarni na Miodowej będzie czekał wolontariusz organizacji misyjnej Domy Serca, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące wolontariatu misyjnego z Domami Serca

Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Każdy student mile widziany na spotkaniu DA z elementami modlitwy, konwersatorium i integracji. Zaczynamy o 20.00 w dolnym kościele Zbawiciela przy Pl. Zbawiciela w Warszawie (wejście naprzeciwko Teatru Współczesnego).

Spotkania studenckie KSM

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa
Wspólnota: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkania studenckie w drugi i czwarty wtorek miesiąca w parafii bł. Władysława z Gielniowa o godz. 19.00

Msza Św., katecheza i spotkanie rozwojowe Przystani Rozwoju

Parafia: Warszawa. Świętych Rafała i Alberta na Rudzie
Wspólnota: Przystań Rozwoju

Comiesięczne spotkania rozpoczynamy Mszę Świętą o godz. 14.00 następnie katecheza, rozwojowe spotkania, prowadzone przez księdza Stanisława Szlassę. Jest to sposobność, aby jeszcze bardziej poznać siebie i spotkać innych.

Msza w intencji małżeństw mających trudności w poczęciu dziecka

Parafia: Warszawa. NMP Matki Miłosierdzia
Wspólnota: Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa

Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa zaprasza w każdą II niedzielę miesiąca na godz. 16.00 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza w kościele NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach w Warszawie na Mszę św. w intencji małżeństw mających trudności w poczęciu dziecka.