Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA. Kurs składa ze spotkań o charakterze wykładowo-warsztatowym.

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Parafia: Józefosław. Św. Józefa Opiekuna Pracy

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Kurs składa ze spotkań o charakterze wykładowo-warsztatowym.

Parafia: Warszawa. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście

LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Warszawa. Św. Zygmunta

Parafia: Warszawa. Św. Bonifacego

Parafia: Brwinów. Św. Floriana

Parafia: Warszawa. Św. Anny w Wilanowie

Parafia: Pruszków. Św. Kazimierza

Parafia: Rybie. Św. Bartłomieja Apostoła

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.