Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Aniołów

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Wieczory dla Narzeczonych prowadzone są metodą dialogową tylko w parach przez wspólnotę Małżeńskie Drogi

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Miejsce: Kościół dominikanów pw. św. Jacka

To cotygodniowe spotkania wykładowo-warsztatowe.

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych

Wieczory dla Narzeczonych

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Parafia: Brwinów. Św. Floriana

LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Wieczory dla Zakochanych

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Fatimskiej

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Wieczory dla Zakochanych prowadzone są metodą dialogową tylko w parach przez Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie.

Parafia: Warszawa. Św. Wojciecha na Woli

Parafia: Warszawa. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. Kurs online. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Parafia: Warszawa. Św. Anny w Wilanowie

Zapisy na listę rezerwową. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Józefosław. Św. Józefa Opiekuna Pracy

WOLNE MIEJSCA. ZAPISZ SIĘ. To 10 cotygodniowych spotkań w formie wykładowo-warsztatowej zakończonych dniem skupienia.