Wydarzenia: rekomendowane

Msza i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył o. prof. Janusz Zbudniewek OSPPE oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a Jasna Góra”.

Rekolekcje adwentowe dla studentów: “Skandale. I co dalej?”

Organizator: Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO zaprasza młodzież i studentów na rekolekcje adwentowe „na dobry początek” zatytułowane: „Skandale. I co dalej?”

Święcenia diakonatu

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W święto św. Andrzeja Apostoła 11 alumnów przyjmie święcenia diakonatu w Archidiecezji Warszawskiej z rąk kard. Kazimierza Nycza.

Webinar online “Rozpoznawanie płodności wg prof. J. Rötzera”

Organizator: Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Warszawskiej

Przez trzy poniedziałki, w terminie: 7-21 grudnia 2020 r. wraz z instruktorem metody przejdziemy krok po kroku: fizjologię płodności, jak obserwować objawy płodności oraz poznamy zasady interpretacji objawów płodności. Po zakończonym kursie są możliwe dalsze konsultacje.

Spotkania studenckie KSM

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa
Wspólnota: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkania studenckie w drugi i czwarty wtorek miesiąca w parafii bł. Władysława z Gielniowa o godz. 19.00

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył ks. dr Mirosław Nowak, dyrektor Muzeum Archidiecezji Warszawskiej oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a kultura”.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył o. prof. Jacek Salij OP, a po niej wygłosi prelekcję na temat “Prymas Wyszyński a Kościół”.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył bp Paweł Socha, a po niej wygłosi prelekcję na temat “Prymas Wyszyński a Ziemie Odzyskane”.

Msza, prelekcja i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

Uroczystość ku czci św. Andrzeja Boboli i rozpoczęcie peregrynacji ikony św. Ignacego Loyoli

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli

Z okazji Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego 16 maja w sanktuarium św. Andrzeja Boboli rozpocznie się peregrynacja ikony św. Ignacego Loyoli