Wydarzenia: rekomendowane

Pielgrzymka rowerowa

Miejsce: Kościół Akademicki Św. Józefa

Pielgrzymka rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10:00 w kościele akademickim św. Józefa na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego.

37. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę

Miejsce: Jasna Góra Częstochowa

W dniach 25-26 września 2021 r. małżeństwa i rodziny spotkają się na Jasnej Górze. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Pielgrzymi we własnym zakresie organizują przejazd do Częstochowy oraz nocleg i wyżywienie.

Rok Jakubowy: Msza św. z błogosławieństwem relikwiami św. Jakuba

Parafia: Warszawa. Św. Jakuba Apostoła na Ochocie

Przez cały Rok Jakubowy, każdego 25. dnia miesiąca o godz. 19 będzie odprawiana Msza św. ku czci św. Jakuba z błogosławieństwem relikwiami. Odwiedzając kościół stacyjny Roku Jakubowego można uzyskać odpust zupełny

XI Noc Świadectw

Parafia: Warszawa. Św. Michała Archanioła

Eucharystia, adoracja, świadectwa, uwielbienie czyli XI Noc Świadectw w mokotowskiej parafii św. Michała Archanioła, w tym roku odbędzie się 25 września – tradycyjnie w ostatnią sobotę przed świętem parafialnym.

107. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

Pod hasłem „Ku stale rosnącemu «my»” będzie obchodzony w niedzielę 26 września. Z tej okazji specjalne orędzie wystosował papież Franciszek

Dziękczynienie za beatyfikację z wprowadzeniem relikwii kard. Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Uroczystej Mszy o godz. 12:00 będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski.

Msza dziękczynna za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Mszy dziękczynnej za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego będzie przewodniczył o godz. 19:00 abp Stanisław Budzik, biskup lubelski.

Duchowość dla Warszawy: “Czy jest lekarstwo na lęk?”

Miejsce: Aula Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi

To pierwszy wykład w formie stacjonarnej po przerwie spowodowanej pandemią. „Czy jest lekarstwo na lęk?” to temat, który poruszą ks. dr hab. Wojciech Węgrzyniak, biblista z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz o. dr Tadeusz Kotlewski SJ, psycholog, Akademia Katolicka w Warszawie.

XXI Dzień Papieski

W 2021 roku Dzień Papieski będzie obchodzony w niedzielę 10 października pod hasłem “Nie lękajcie się”