Wydarzenia: koncert

Noworoczne kolędowanie z chórem ”Con fuoco”

Parafia: Józefosław. Św. Józefa Opiekuna Pracy

Koncert pod batutą Andrzeja Sochockiego rozpocznie się w kościele św. Józefa w Józefosławiu o godz. 19.00 w niedzielę 23 stycznia. Wstęp wolny.

Koncert kolęd

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych

W czasie koncertu zespół “Mazowsze” wykona najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, ale również pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata, które znalazły się na najnowszej płycie

Koncert “Kolędy świata”

Parafia: Warszawa. NMP Matki Kościoła

Klerycy z Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego “Redemptoris Mater” zaśpiewają kolędy z różnych krajów ich pochodzenia, dzieląc się radością z Narodzenia Jezusa, który ich powołał z całego świata, aby szli za Nim. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza młodych i rodziny z dziećmi! Wstęp wolny.

Koncert “Kolędy świata”

Parafia: Piaseczno. Św. Anny