Wydarzenia: kultura

Wystawa Larysy Jaromskiej “Owoc żywota”

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę uznanej polskiej malarki Larysy Jaromskiej. Wystawa “Owoc żywota” prezentuje wybrane pozycje z dotychczasowej twórczości artystki, tematycznie oscylujących wokół osoby ludzkiej

Pokaz filmu „Agá” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Forum Filmów Nie-Zwyczajnych poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości. W programie pokaz filmu „Agá” w reżyserii M. Lazarova

Koncert “Pieśni czasów ostatecznych”

Miejsce: online
Organizator: Centrum Myśli Jana Pawła II

W programie: staropolskie pieśni o zarazie i o sądzie ostatecznym. Występują: Adam Strug i Monodia Polska

Pokaz filmu “Powrót Bena” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Forum Filmów Nie-Zwyczajnych poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości. W programie pokaz filmu “Powrót Bena”

Pokaz filmu “Mój piękny syn” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Forum Filmów Nie-Zwyczajnych poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości. W programie pokaz filmu Felixa van Groeningena “Mój piękny syn”

26. Targi Wydawców Katolickich

Miejsce: Arkady Kubickiego
Organizator: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich

Nowa edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w dniach 15-18 kwietnia 2021 r.

“Się modlę” – koncert ks. Jakuba Bartczaka

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Ksiądz raper po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu. Tym razem w koncercie pt. #siemodle. SieModle to najnowszy album księdza Kuby, który swoją premierę będzie miał 15 października 2020 roku.