Wydarzenia: wykład

Konferencje Bobolanum: “Czas Boga i czas człowieka”

Miejsce: Akademia Katolicka w Warszawie – Collegium Bobolanum

Pierwszą w tym roku “Konferencję Bobolanum” przedstawi o. dr Jerzy Seremak SJ. Konferencja biblijna pt. “Czas Boga i czas człowieka” rozpocznie tegoroczny cykl.

Spotkanie z cyklu “Biblia na Starówce”

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Spotkania z cyklu “Biblia na Starówce” odbywają się w każdą drugą i czwartą środę miesiąca w archikatedrze warszawskiej po Mszy o godz. 19:00. Spotkania prowadzi ksiądz Maciej Jaszczołt, wikariusz archikatedry, biblista, przewodnik po Ziemi Świętej, pasjonat historii Starożytnego Bliskiego Wschodu.

“Duchowość dla Warszawy”

Najbliższy wykład otwarty z cyklu “Duchowość dla Warszawy” odbędzie się 18 listopada o godz. 19.00 – zapowiedział ks. prof. Krzysztof Pawlina, rektor Akademii Katolickiej w Warszawie, która jest organizatorem tego cyklu