Wydarzenia: rekolekcje wielkopostne

Biblijne rekolekcje radiowe

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Codziennie o godz. 18:00, od 30 marca do 3 kwietnia, w Radiu Plus Warszawa na 96,5 FM rekolekcje biblijne pt. “Lustra Ewangelii”. Nauki głosi ks. Maciej Jaszczołt, wikariusz parafii archikatedralnej.

Rekolekcje wielkopostne „Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii”

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W Świątyni Opatrzności od 29 marca do 1 kwietnia odbędą się rekolekcje wielkopostne „Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii” w Świątyni Opatrzności Bożej.

Rekolekcje wielkopostne z bp. Michałem Janochą

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Biskup wygłosi je podczas Mszy świętych w dniach 29 marca – 1 kwietnia w kościele seminaryjnym o godz. 18.30. Rekolekcje będą transmitowane na archwwa.pl i kanale You Tube.

Rekolekcje wielkopostne internetowe

Parafia: Warszawa. Bogurodzicy Maryi

Rekolekcje z fizycznym udziałem wiernych , z oczywistych powodów, zostały odwołane, ale odbędą się rekolekcje internetowe, z transmisją live z kościoła Bogurodzicy na parafialnym fanpage’u. Głosi ks. Grzegorz Mazur

Rekolekcje wielkopostne z bp. Michałem Janochą

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Parafia: Warszawa. Bł. Władysława z Gielniowa

Rekolekcje online dla młodzieży poprowadzą od 1 do 4 kwietnia: ks. Daniel Szafarz, ks. Kamil Falkowski, ks. Marcin Żurek oraz ks. Karol Oparcik. Codziennie o godz. 20:00 katecheza, a w sobotę na zakończenie rekolekcji również adoracja i różaniec. Transmisja na tronie archwwa.pl oraz kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej.

Rekolekcje wielkopostne online

Miejsce: Kościół pw. św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła
Organizator: Duszpasterstwo Środowisk Twórczych

Rekolekcje w dniach 2-4 kwietnia wygłosi ks. Grzegorz Michalczyk. Transmisja na fanpagu Duszpasterstwa Środowisk Twórczych