Wydarzenia: formacja

Parafia: Blizne. Objawienia Pańskiego
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy prowadzone przez Drogę Neokatechumenalną rozpoczęły się 25 stycznia i odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.

Parafia: Warszawa. Św. Franciszka z Asyżu
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy prowadzone przez Drogę Neokatechumenalną odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.45

Parafia: Warszawa. NMP Matki Kościoła

Katechezy prowadzone przez Drogę Neokatechumenalną rozpoczną się 25 stycznia i będą się odbywać w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

Parafia: Piaseczno. Św. Anny

Parafia: Warszawa. Wszystkich Świętych

Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych

Parafia: Warszawa. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście

Prowadzi ks. prof. Witold Kawecki, wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Rekolekcje wielkopostne “Jezus Chrystus naszą Paschą”

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Pokoju

Rekolekcje u Królowej Pokoju na Młocinach w Warszawie poprowadzi ks. Przemysław Wójcik, moderator Domowego Kościoła w diecezji radomskiej, kapelan Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Rekolekcje wielkopostne dla studentów i nie tylko

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Rekolekcje wielkopostne pt. “Szczepionka na duszę, czyli o dobrej spowiedzi” odbędą się od niedzieli do wtorku (7-9 marca), o godz. 19:00 w Archikatedrze. Poprowadzą je duszpasterze: ks. Bartosz Szoplik i ks. Maciej Jaszczołt

Rekolekcje akademickie

Parafia: Warszawa. Św. Dominika
Wspólnota: Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie “Studnia”

Rekolekcje pt. “Nawróć się i uwierz w końcu w Ewangelię głosi o. Lech Dorobczyński OFM

Debata z cyklu “Pro tempore. Dialog nauk”

Miejsce: online
Organizator: Akademia Katolicka i Komitet Nauk Teologicznych PAN

„Czy można być wolnym i odpowiedzialnym w świecie sztucznej inteligencji?” – to kwestia, którą będzie starało się rozstrzygnąć trzech naukowców: prof. PAN Piotr Lichacz – etyk i moralista, Andrzej Mleczko – matematyk i programista oraz o. dr Janusz Pyda OP, teolog i filozof. Transmisja 11 marca o godz. 19:00.