Wydarzenia: formacja

Rekolekcje online „Finanse po Bożemu”

Rekolekcje „Finanse po Bożemu”- kurs finansowy CROWN, 13.12.2021 r. – 14.03.2022 r.

Warsztaty “Mama córce, kobieta kobietce”

Parafia: Blizne. Objawienia Pańskiego

Warsztaty mają na celu stworzenie przestrzeni do rozmów mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem.

Katechezy Drogi Neokatechumenalnej u Zbawiciela

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Zapraszamy dorosłych i młodzież na katechezy Drogi Neokatechumenalnej w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie.

Katechezy dla dorosłych i młodzieży

Parafia: Warszawa. Wniebowstąpienia Pańskiego
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży odbywają się w dolnym kościele, w poniedziałki i czwartki o godz. 19:30.

Katechezy dla dorosłych

Parafia: Piaseczno. Św. Anny

Katechezy Zwiastowania – 15 spotkań w poniedziałki i czwartki o godzinie 20:00 – rozpoczną się od 24 stycznia w parafii św. Anny w Piasecznie

Katechezy dla dorosłych i młodzieży

Parafia: Warszawa. NMP Matki Kościoła
Wspólnota: Droga Neokatechumenalna

Katechezy głoszone przez wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej rozpoczną się od poniedziałku 31 stycznia. Spotkania będą się odbywały w poniedziałki i czwartki o godzinie 20:00 w kościele górnym.

Konwersatorium „Prymas Tysiąclecia mówi do nas”

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Konwersatorium adresowane jest do wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoją wiedzę na temat nauczania bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Spotkania odbywają się w pierwszą i trzecią środę miesiąca, po Mszy św. wieczornej

Kurs Alpha

Miejsce: Babylon, ul. Kopińska 12/16
Wspólnota: Woda Życia

Cykl spotkań o ciekawej tematyce dotyczącej fundamentów wiary. W programie: kolacja, wykład i dyskusja. 10 spotkań cotygodniowych w bezpiecznej atmosferze.

Warsztaty dla małżeństw: Każde małżeństwo może być Bożym dziełem sztuki

Parafia: Warszawa. Zesłania Ducha Świętego na Słodowcu

Spotkania odbywają się w piątki w w godzinach 18:00- 20:30 w sali Domu Parafialnego przy kawiarence. Drugie spotkanie nosi temat- “Miłość więdnie – powrót do bliskości”