Konferencje Bobolanum: “Czas Boga i czas człowieka”

Miejsce: Akademia Katolicka w Warszawie – Collegium Bobolanum
Pierwszą w tym roku "Konferencję Bobolanum" przedstawi o. dr Jerzy Seremak SJ. Konferencja biblijna pt. "Czas Boga i czas człowieka" rozpocznie tegoroczny cykl.

Konferencje 2021/2022 będą się koncentrowały wokół wersetu Biblii: “Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” (Koh 3,1)

Collegium Bobolanum zaprasza na wykłady w ramach cyklu »Konferencje Bobolanum«, które co roku podejmują aktualną tematykę. Konferencje odbywają się w drugi czwartek miesiąca w godzinach 19:00-20:30 w Auli Wielkiej Collegium Bobolanum przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie (wejście od ul. Rakowieckiej lub od ul. Andrzeja Boboli).

Konferencje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych

Comiesięczne Konferencje Bobolanum są organizowane już od kilku lat. W ramach różnych serii odbywały się już wykłady z zakresu współczesnej duchowości, duchowości wielkich religii, poświęcone były głównym szkołom duchowości chrześcijańskiej, wielkim postaciom duchowym XX wieku, rzeczywistości duchowej i rozeznawania, pojednania.

– Wszystkich gorąco zapraszamy do intelektualnego pogłębiania swojej wiary i zdobywania wiedzy związanej ze sprawami duchowymi! – zapraszają jezuici