Wystawa linorytów “Stabat Mater”

Miejsce: Dobre Miejsce

Ekspozycja prezentuje cykl 11 kolorowych linorytów Joanny Tumiłowicz zainspirowanych kompozycją “Stabat Mater” Karola Szymanowskiego

Msza w Wielkopostnym Kościele Stacyjnym

Parafia: Warszawa. Św. Augustyna na Muranowie

To główny punkt dnia w wybranym na dany dzień Wielkopostnym Kościele Stacyjnym.

Adoracja i Różaniec

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Adoracja Najświętszego Sakramentu a następnie modlitwa różańcowa. O godz. 20.00 z kościoła seminaryjnego zostanie przeprowadzona transmisja online. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę

Spotkania Chóru Królowej Polski – Queen’s Choir

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

Spotkania odbywają się we wtorki godz. 18.00 w sali w podziemiach kościoła (wejście od ul. Dembińskiego)

Biblijne rekolekcje radiowe

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Codziennie o godz. 18:00, od 30 marca do 3 kwietnia, w Radiu Plus Warszawa na 96,5 FM rekolekcje biblijne pt. “Lustra Ewangelii”. Nauki głosi ks. Maciej Jaszczołt, wikariusz parafii archikatedralnej.

Rekolekcje wielkopostne „Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii”

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W Świątyni Opatrzności od 29 marca do 1 kwietnia odbędą się rekolekcje wielkopostne „Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii” w Świątyni Opatrzności Bożej.

Rekolekcje wielkopostne z bp. Michałem Janochą

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

Biskup wygłosi je podczas Mszy świętych w dniach 29 marca – 1 kwietnia w kościele seminaryjnym o godz. 18.30. Rekolekcje będą transmitowane na archwwa.pl i kanale You Tube.

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Babice. Wniebowzięcia NMP

Kurs przedmałżeński do odwołania obostrzeń będzie odbywał się on-line.

Rekolekcje wielkopostne internetowe

Parafia: Warszawa. Bogurodzicy Maryi

Rekolekcje z fizycznym udziałem wiernych , z oczywistych powodów, zostały odwołane, ale odbędą się rekolekcje internetowe, z transmisją live z kościoła Bogurodzicy na parafialnym fanpage’u. Głosi ks. Grzegorz Mazur