Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

Parafia: Warszawa. NMP Matki Miłosierdzia
Wspólnota: Odnowa w Duchu Świętym

Rekolekcje to cykl dziesięciu spotkań, które rozpoczną się 13 października o godz. 19:15. Katechezy poprowadzi ks. Tomasz Sadłowski.

Msza i modlitwa o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia

Parafia: Warszawa. Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście

Jak co miesiąc mieszkańcy Warszawy będą modlili się w Archikatedrze Warszawskiej o owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. O godz. 19:00 Mszy św. będzie przewodniczył o. prof. Janusz Zbudniewek OSPPE oraz wygłosi homilię na temat “Prymas Wyszyński a Jasna Góra”.

Msza św. w języku hiszpańskim

Parafia: Warszawa. Św. Szczepana

Niedzielna Msza św. w języku hiszpańskim jest sprawowana o godz. 10.45 w domu parafialnym parafii św. Szczepana w Warszawie (od października do czerwca)

Liturgiczne Rekolekcje Adwentowe dla Warszawy

Dla tych, co kochają liturgię – rekolekcje liturgiczne poprowadzi ks. Bartosz Szoplik, liturgista, wikariusz parafii archikatedralnej. Zaplanowano je na kolejne niedziele Adwentu podczas Mszy św. o godz. 11.00 w archikatedrze warszawskiej. Transmisja w radiu RDC

Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego

Parafia: Niepokalanów. Niepokalanego Poczęcia NMP

LISTA ZAPISÓW ZAMKNIĘTA. Kurs on-line w formie cotygodniowych spotkań zakończonych dniem skupienia. Zgłoszenia na adres: [email protected] najpóźniej do 28 listopada.

Rekolekcje Adwentowe dla Warszawy – dla poszukujących

W kolejne niedziele Adwentu na niedzielnych mszach o 18.00 Rekolekcje dla poszukujących poprowadzi ks. Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej

Rekolekcje adwentowe dla studentów: “Skandale. I co dalej?”

Organizator: Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO zaprasza młodzież i studentów na rekolekcje adwentowe „na dobry początek” zatytułowane: „Skandale. I co dalej?”

Biblijne Rekolekcje Adwentowe dla Warszawy: Dla młodych

Dla ludzi młodych, studentów i wszystkich kochających Pismo Święte rekolekcje biblijne w katedrze poprowadzi biblista, ks. Maciej Jaszczołt, wikariusz archikatedry. Spotkania na Mszach o 21.00 w każdą niedzielę Adwentu

Roraty w kościele akademickim św. Anny

Miejsce: Kościół Akademicki św. Anny
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie św. Anny

W tym roku nie zaplanowano tradycyjnych trzydniowych rekolekcji, ale od poniedziałku do piątku w dniach 30 listopada -18 grudnia duszpasterstwo akademickie św. Anny zaprasza o godz. 7:00 na msze św. roratnie z nauką.

Święcenia diakonatu

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie

W święto św. Andrzeja Apostoła 11 alumnów przyjmie święcenia diakonatu w Archidiecezji Warszawskiej z rąk kard. Kazimierza Nycza.