Wystawa Larysy Jaromskiej “Owoc żywota”

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę uznanej polskiej malarki Larysy Jaromskiej. Wystawa “Owoc żywota” prezentuje wybrane pozycje z dotychczasowej twórczości artystki, tematycznie oscylujących wokół osoby ludzkiej

Droga Krzyżowa

Parafia: Grójec. Św. Mikołaja Biskupa
Wspólnota: Duszpasterstwo akademickie “Nicolaus”

W piątek 26 lutego nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 19:30 poprowadzi duszpasterstwo akademickie Nicolaus.

Msza w Wielkopostnym Kościele Stacyjnym

Miejsce: Parafia św. Ojca Pio, ul. gen. A.E. Fieldorfa 1

Msza św o godz. 20.00 jest głównym punktem dnia w Wielkopostnym Kościele Stacyjnym.

Wieczór dla Jezusa

Parafia: Warszawa. Opatrzności Bożej w Wilanowie
Wspólnota: Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym “Przymierze”

Otwarte spotkanie dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas z Jezusem na modlitwie i znaleźć odpowiedź na pytania stawiane przez życie

Adoracja Krzyża

Miejsce: Warszawa. Kościół seminaryjny

W każdy piątek Wielkiego Postu, od 26 lutego, klerycy zapraszają na adorację krzyża w kościele seminaryjnym. Początek modlitwy o godz. 20:00.

Spotkanie formacyjne DA SANDAŁ

Miejsce: ONLINE
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie Sandał

Mimo pandemii spotkania w duszpasterstwie odbywają się w formie zdalnej. Mimo trudności, tworzymy wspólnotę, której potrzebujemy teraz, jak nigdy dotąd. Zapraszamy!

Kurs przedmałżeński “Radość i Nadzieja”

Parafia: Warszawa. Św. Bonifacego

ZAPISZ SIĘ. Spotkania składają się z wykładu, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na pracę w małych grupach należy wcześniej się zapisać.

Msza św. za zmarłych bezdomnych

Parafia: Warszawa. Św. Barbary
Wspólnota: Wspólnota Sant’Egidio

Podczas liturgii celebrowanej przez bp. Rafała Markowskiego wymieniane będą imiona tych, którzy żyli i zmarli na ulicach naszego miasta.

Pokaz filmu „Agá” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Forum Filmów Nie-Zwyczajnych poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości. W programie pokaz filmu „Agá” w reżyserii M. Lazarova

Adoracja z Maryją. Modlitwa dla młodych

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie

W każdą sobotę Wielkiego Postu wspólnoty uwielbienia z parafii zapraszają młodych na Adorację z Maryją.